PURINA - Beneful

Producenci

Promocje

PURINA Beneful - Senior 1,5kg

Nowy produkt

Karma sucha Beneful Senior 7+ to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów od 7. roku życia, wysokiej jakości białko, witaminy D, A oraz składniki mineralne dla zdrowych zębów i kości.

Więcej szczegółów

19,99 zł brutto

Więcej informacji

Rezeptura karmy Beneful Senior 7+ została specjalnie dostosowana do potrzeb psów seniorów. Pełnowartościowe składniki sprawiają, że starsze psy czyja się pełne werwy i zdrowe. Optymalna proporcja białka i tłuszczu pomaga zachować wspaniały wygląd i zręczne ruchy. Karma Beneful Happy Maturity 7+ zawiera wiele ekstra dużo soczystych kawałków ze świeżego kurczaka, które umożliwiaja starszemu psu ich żucie. Nie sprawiają one trudności w gryzieniu i dostarczają organizmowi wysokowartościowych protein.

Do produkcji karmy Beneful wykorzystywane są tylko najlepsze składniki. Karma zawiera ponad 25 % soczystych mięsnych kawałków, które nadają jej jedyny w swoim rodzaju smak. Wysoka zawartość protein wspomaga budowę mięśni. Różnorodne krokieciki wzbogacone są o witaminę A, jak i inne ważne witaminy oraz składniki mineralne i odżywcze. Karma dodatkowo wzbogacona jest dodającymi energii węglowodanami, kwasem linolowym nadający sierści połysk, jak również żelazem niezbędnym do budowy czerwonch ciałek krwi. Ponadto kwasy tłuszczowe Omega i antyoksydanty wspomagające system odpornościowy.

Karma dla psa Beneful Senior 7+:

 • Karma dla starszych psów
 • Soczyste krokieciki ze świeżego mięsa
  - bogate w proteiny, wspomagają budowę mięśni
 • Lekkie w przeżuwaniu kawałki
 • Z wapniem
  - dla zdrowych zębów i mocnych kości
 • Z cenna witamina A
  - dla dobrego wzroku
 • Z pysznymi warzywami
  - dostarczają ważnych witamin i minerałów
  - chrupiące zboże optymalnie dostarcza energię
  - zawiera cenny błonnik dla zdrowego trawienia
 • Z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi i przeciwutleniaczami
  - dla wzmocnienia naturalnych mechanizmów obronnych
  - dla zdrowej skóry i lśniacej sierści

Skład:
zboże (4% ryżu w zielonych i pomarańczowych krokietach), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (26% mięsa w kawałkach, 4% świeżego kurczaka w kawałkach), ekstrakty białka roślinnego (4% soja), produkty pochodzenia roślinnego, cukier, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, warzywa (4% warzyw w zielonych i zółtych krokiecikach).