Karmy specjalistyczne i witaminy

Producenci

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care kurczak 0,5kg

Nowy produkt

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak

"Produkt jest konfekcjonowany z dużych opakowań i pakowany w woreczek strunowy."

Więcej szczegółów

10,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak - sucha karma dla dorosłych kotów, zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, by Twój kot był silny i zdrowy. Doskonały smak, wysoka tolerancja.

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care z kurczakiem ma za zadanie optymalnie zaopatrywać Twojego kota w niezbędne składniki odżywcze i energetyczne. Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care to karma przeznaczona dla kotów w wieku od 1. do 6. roku życia. Idealnie wyważone substancje odżywcze zapewnią kotu wszystko, czego mu potrzeba do życia w pełnym zdrowiu i nieustającego dobrego samopoczucia. Wartościowa mieszanka antyoksydantów dodatkowo ochrania kota przed chorobami.

 

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak w skrócie:

  • Sucha karma dla dorosłych kotów od 1. do 7. roku życia
  • Wyjątkowa mieszanka antyoksydantów wspiera naturalny system odpornościowy
  • Zdrowie skóry i lśniące futro
  • Wyważona receptura i wyjątkowy smak
  • Z tauryną, która wspomaga pracę serca i dba o siatkówkę oka
  • Zrównoważona ilość fosforu wywiera korzystny wpływ na nerki
  • 56% zawartość drobiu, w tym 36% kurczaka

Hill's Science Plan Adult 1-6 Optimal Care z kurczakiem to pełnowartościowe i lekkostrawne składniki, które zapewnią Twojemu kotu, zgodnie z założeniem Science Plan, wyższe niż w przypadku normalnego jedzenia zaopatrzenie w składniki energetyczne i odżywcze. Stosując karmę Hill's oszczędzasz, gdyż koszty kociego pożywienia wyraźnie spadają.

Zaletą wysokojakościowych produktów marki Hill's z linii Science Plan jest ich lekkostrawność, która powoduje zmniejszenie objętości stolca, przez co podściółkę można zmieniać rzadziej.