Kategorie

Producenci

Promocje

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-10 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

W okresach przedświątecznych czas wysyłek może być nieco wydłużony.

Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem In Post lub możliwy jest odbiór osobisty.

Przy zamówieniach po przekroczeniu kwoty 99 zł *dostawa na terenie Szczecina GRATIS

*dostawa na terenie Szczecina gratis - obejmuję doręczenie do pierwszych drzwi ( dom / klatka ), nie wnosimy na piętra !

Odbiory towaru:

ul. Klemensiewicza 4-10 Szczecin

( Niektóre zamówienia mogą być zrealizowane w dłuższym terminie niż 1- 10 dni robocze, Klient oczywiście zostanie o tym poinformowany ).

Informujemy iż wybierając dostawę kurierską tj. Kurier przedpłata- naliczana jest wtedy opłata w wysokości 14 zł ( do 30 kg), moga Państwo zapłacić wtedy po przez payu bądź przelewem na konto. Wybierając wysyłkę Kurier za pobraniem - naliczana jest opłata w wysokości 18 zł (do 30 kg), płacą wtedy Państwo za przesyłkę kurierowi przy dostawie paczki.

Odbiór osobisty:

Zaznaczając dostawę - odbiór osobisty, klient powinien czekać na informację, która dotrze na podanego maila: towar przygotowany do odbioru. Wówczas umawiamy się z klientem na dogodny dla obu stron odbiór.

Klientów preferujących odbiór osobisty w Szczecinie prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia odbioru towaru, ponieważ podany adres jest tylko punktem odbioru towarów.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Standardowo paczka zaklejona jest taśmą pakową.

Paczki dostarczamy Państwu za pośrednictwem firmy kurierskiej, kupujący zobowiązany jest dokładnie sprawdzić towar w obecności kuriera aby wykluczyć ewentualne, możliwe podczas transportu uszkodzenia. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji, w takim przypadku jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie dostawy!

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: