Kategorie

Producenci

Promocje

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-14 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

W okresach przedświątecznych czas wysyłek może być nieco wydłużony.

Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem In Post lub możliwy jest odbiór osobisty. Przy zamówieniach po przekroczeniu kwoty 99 zł dostawa na terenie Szczecina GRATIS. 

Odbiory towaru:

ul. Klemensiewicza 4-10 Szczecin

( Niektóre zamówienia mogą być zrealizowane w dłuższym terminie niż 1-14 dni robocze, Klient oczywiście zostanie o tym poinformowany ).

Informujemy iż wybierając dostawę kurierską tj. Kurier przedpłata- naliczana jest wtedy opłata w wysokości 14 zł ( do 31kg), moga Państwo zapłacić wtedy po przez payu bądź przelewem na konto. Wybierając wysyłkę Kurier za pobraniem - naliczana jest opłata w wysokości 18 zł (do 31 kg), płacą wtedy Państwo za przesyłkę kurierowi przy dostawie paczki.

Klientów preferujących odbiór osobisty w Szczecinie prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia odbioru towaru, ponieważ podany adres jest tylko punktem odbioru towarów.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Standardowo paczka zaklejona jest taśmą pakową.

Paczki dostarczamy Państwu za pośrednictwem firmy kurierskiej, kupujący zobowiązany jest dokładnie sprawdzić towar w obecności kuriera aby wykluczyć ewentualne, możliwe podczas transportu uszkodzenia. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji, w takim przypadku jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie dostawy!

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: