Bezpieczeństwo

Producenci

GARETT Lokalizator GPS dla zwierząt Papi3- znajdź swojego pupila

GPS Garett Papi3 czarny

Nowy produkt

GARETT Tracker GPS Papi3 dla zwierząt

Tracker GPS dla zwierząt to urządzenie jest niewielkie i łatwo go przymocować do obroży. Nie przeszkadza zwierzakowi w żaden sposób. Jest wodoodporny, wstrząsoodporny, a także ma wytrzymałą obudowę, więc jeśli zwierzak zechce się podrapać w okolicy trackera, to nie wyrządzi mu tym żadnej krzywdy.

Więcej szczegółów

243,09 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lokalizacja zwierzaka oraz kontakt głosowy

Tracker GPS dla zwierząt wyposażony został w slot na kartę SIM. Obsługuje karty wszystkich operatorów. Dzięki temu masz możliwość zlokalizowania swojego pupila za pomocą technologii GPS, LBS oraz Wi-fi. Możesz także nawiązać połączenie telefoniczne i przywołać go głosem, jeśli zbytnio się oddali.

Wodoszczelna obudowa i wytrzymała obroża

Tracker GPS dla zwierząt zniesie każde warunki pogodowe, a nawet przygodną kąpiel zwierzaka. Dodatkowym wyposażeniem zestawu jest wytrzymała obroża, przystosowana do wygodnego i szybkiego mocowania trackera.

GEO ogrodzenie, przycisk SOS, historia tras

Alarm w Twoim smartfonie uruchomi się samoczynnie, jeśli zwierzak oddali się poza wyznaczony przez Ciebie teren (GEO ogrodzenie). Dzięki przyciskowi SOS, osoba, która odnajdzie Twego pupila, będzie mogła skontaktować się z Tobą telefonicznie. Na swoim smartfonie prześledzisz także trasę, którą przebył Twój zwierzak.

Mikrofon oraz głośnik

Telefoniczny kontakt ze zwierzakiem to wygodna metoda, by go przywołać bez konieczności zwracania na siebie uwagi głośnym krzykiem. Tracker GPS dla zwierząt posiada także wbudowany mikrofon, umożliwiający zdalny podsłuch odgłosów w otoczeniu zwierzaka.

Komunikacja ze smartfonem i kontrola stanu baterii

Darmowa aplikacja pozwala na stałą łączność pomiędzy trackerem a dowolnym telefonem, obsługiwanym przez system Android lub iOS. Tracker GPS dla zwierząt wyposażony został również w alert, który poinformuje Cię o niskim poziomie naładowania baterii.

Moduł GSM GSM 850/900/1800/1900 (praca tylko w trybie 2G)
Procesor MT2503A
Czułość GPS -159 DB
Dokładność GPS ~10-30 metrów
Standard karty SIM Micro SIM
Materiał Tworzywo sztuczne
Zasilanie Wbudowany akumulator 420 mAh
Czas ładowania Około 2 godziny
Czas czuwania Do 90 godzin
Wymiary 60*45*20 mm
Waga 28 gram
Obwód obroży Do 45 cm
Gwarancja 24 miesiące