Animonda

Producenci

Animonda Carny 200g - Wołowina z kurczakiem

Nowy produkt

Animonda Carny Adult karma dla kota składa się z czystego, świeżego mięsa, co gwarantuje prawdziwy i niepowtarzalny smak.

 

 

Więcej szczegółów

2,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Koty są znawcami mięsa i nie ich się w tej dziedzinie oszukać. Z tego powodu do produkcji karmy Animonda używa się wyłącznie starannie wybrane mięso najwyższej jakości. Świeże i wyjątkowo smaczne podane w soczystych i pożywnych kawałkach. Dzięki temu dodawanie jakichkolwiek wzmacniaczy smaku jest niepotrzebne.

Przy produkcji tej karmy zrezygnowano ze sztucznych wzmacniaczy smaku, soi jak również sztucznych barwników i konserwantów. Animonda odznacza się wyjątkowym, charakterystycznym smakiem, który nie da się zastąpić inną karmą. W karmie Animonda Carny zostały zachowane struktury włókien w mięsie. Zwróć na to uwagę podczas otwierania puszki. Wszystkie rodzaje mięs użyte w karmie zostały zadeklarowane w opisie składu - to, co na etykietce znajduje się także w środku.

Dzięki takiej metodzie przyrządzania zachowana zostaje naturalna struktura mięsa oraz jego niepowtarzalny smak, który koty cenią ponad wszystko. Smak tego mięsa zrobi wrażenie na Twoim smakoszu.

 

Skład:

Mięso i zwierzęce produkty uboczne: 52% wołowiny, 31% rosołu, 16% kurczaka, substancje mineralne.

 

Dodatki dietetyczne:

witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk (10 mg/kg).