Żwirki

Żwirki Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Żwirki silikonowe

  Silikonowy żwirek jest chłonny, bezpyłowy, bezwonny, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Żwirek jest przyjazny środowisku, estetyczny i łatwy w użyciu.

 • Żwirki drewniane

  Żwirek drewniany to granulat stosowany jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Ma on zazwyczaj kształt wałeczków.

 • Żwirki bentonitowe

  Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej. Dzięki zastosowanej technologii produkcji uzyskano regularne ziarna żwirku. Wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa jego wydajność. Bardzo skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy.

 • Pozostałe

  Żwirki pozostałe

 • Kukurydziane

  Miłośnicy kotów mogą już teraz używać żwirku, który będzie wydajny, a jednocześnie ekologiczny i przyjazny środowisku. Receptura żwirku została oparta w 100% o naturalny materiał na bazie kukurydzy, który ulega całkowitej biodegradacji. Zbrylone grudki można spłukiwać w toalecie, gdzie ulegają zupełnemu rozpadowi. Innowacyjna technologia produkcji żwirku gwarantuje najlepszą jakość i wyjątkowe parametry użytkowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów